Korekta lakieru

Natura Car Wash

Polerowanie i korekta lakieru w Krakowie

Zmatowienie i utrata blasku lakieru to proces normalny spowodowany oddziaływaniem szkodliwych czynników zewnętrznych (sól, ptasie odchody itp) lub niewłaściwym czyszczenie samochodu (np. Myjnie szczotkowe).

Na szczęście jest na to sposób czyli KOREKTA LAKIERU. Polerowanie lakieru usuwa z lakieru rysy i zmatowienia oraz inny wbite drobinki. Przed rozpoczęciem korekty lakieru w Krakowie samochód jest bardzo dokładnie myty oraz przechodzi proces deironizacji oraz dekontaminacji, za pomocą glinkowania zostają usunięte wszelkie zabrudzenie mocno osadzone w lakierze jak asfalt czy inne drobinki.

W kolejnym etapie, po dobraniu odpowiednich past i padów przechodzimy do właściwej korekty. Możemy wyróżnić jednoetapową korektę lakieru tzw. One step. Gdzie jesteśmy w stanie usunąć ok. 60% zarysowań lub pełną korektę lakieru gdzie jesteśmy w stanie usunąć do 90% zarysowań.

Po wykonaniu polerowania lakieru w Krakowie zachęcamy do skorzystania z usługi nałożenia powłoki ochronnej. Tak aby cieszyć się efektem i lśniącym samochodem na długo.

Korekta lakieru - Kraków

Każdy posiadacz samochodu pragnie, aby wyglądał on jak najlepiej. Niezależnie od tego, czy jeździsz najnowszym, wysokiej klasy Mercedesem, czy starszym pojazdem, musisz mieć świadomość, że każdy lakier z biegiem lat staje się matowy i pozbawiony blasku. Z pomocą wtedy przychodzą polerowanie lakieru, jak i korekta lakieru. Kraków to miasto gdzie  Niestety, nawet pomimo parkowania samochodu w garażu oraz zakrywania go specjalną narzutą, na powłokę lakierniczą wpływa wiele negatywnych warunków atmosferycznych. Zbyt duże nasłonecznienie, osadzający się szron czy też opady gradu znacząco zmniejszają odporność lakieru. Jest rzeczą naturalną, z którą należy się pogodzić. Istnieje rzecz jasna wiele dobrych środków, mogących temu zapobiec, jednak nic nie przyniesie tak dobrych efektów, jak wizyta w profesjonalnym salonie. Dobrym rozwiązaniem jest korekta i polerowanie lakieru. Kraków to miejsce pracy naszych profesjonalistów gdzie oferujemy usługi, które sprawią, że Twój samochód znów będzie zachwycał. 

Polerowanie lakieru Kraków - dlaczego warto?

W przypadku nieestetycznych zadrapań oraz licznych uszkodzeń karoserii, najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie swojego samochodu pasjonatom “detailingu” – dzięki temu Twój samochód odzyska głębię swojego koloru. W naszym salonie zajmujemy się profesjonalną korektą lakieru. Kraków jest miastem, gdzie szczególnie należy zadbać o ochronę karoserii. Duże stężenie smogu i innych zanieczyszczeń powietrza sprawiają, że powłoki lakiernicze matowieją jeszcze szybciej, niż w przypadku mniejszych miejscowości. Dlaczego warto zgłosić się do specjalistów? 

Profesjonalne polerowanie lakieru jak i korekta lakieru (Kraków) są procesami złożonymi, wymagającymi poświęcenia odpowiedniej ilości czasu i techniki. Przed rozpoczęciem całego procesu, samochód musi zostać dokładnie oczyszczony ze wszelkich zabrudzeń, choć należy wspomnieć, że nie wystarczy tu standardowe mycie auta. Konieczne jest użycie specjalnej glinki, która pozbędzie się nawet pozornie niewidocznych mikrozabrudzeń. Dopiero wtedy można przystąpić do właściwego polerowania warstwy lakierniczej. W Krakowie, ponieważ tam znajduje się nasz salon, posiadamy specjalnie przeznaczony do tego sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie z niezwykłą precyzją wypolerować karoserię. Takiego efektu nie da się uzyskać przy pomocy zwykłej ścierki czy gąbki.

Natura Car SPA & Detailing - korekta lakieru w Krakowie

W naszym studiu detailingu oferujemy profesjonalne podejście do każdego klienta. Gdy wykonujemy korektę i polerowanie lakieru (Kraków) używamy produktów wysokiej jakości. Marka albo rocznik Twojego samochodu nie ma dla nas znaczenia. Do wszystkich zleceń podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, ponieważ wierzymy, że każde auto jest wyjątkowe. W swojej pracy korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości produktów. Jesteś zainteresowany polerowaniem lakieru, lub korektą lakieru w Krakowie? Jeśli tak, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług!